Led 01

PODĚKOVÁNÍ

Vážení a milí rodiče,

po 22 letech ředitelování ve školičce končím. Tato práce a dětičky mi budou chybět, ale nedá se nic dělat. Chtěla bych vám popřát klidné a odpočinkové prázdniny a ještě jednou poděkovat vám za spolupráci, ale hlavně svému kolektivu báječných a skvělých profesionálních paní učitelek za skvělou práci, protože bez nich, by vaše – naše školička nefungovala tak dobře, jak fungovala. Budete mi všichni chybět, ale nedá se nic dělat. Věděla jsem, že ta chvíle, kdy se s vámi budu muset rozloučit přijde, akorát jsem netušila, že ještě před tím, než to bude nutné. Vážím si vaší podpory a ze srdce děkuji za váš krásný společný dárek s milým přáním, za velkolepou kytici i za jednotlivé dárečky a kytičky.

Děkuji, teď již vaše bývalá ředitelka.